Migrenin doğal tedavisi

Merhaba Arkadaşlar,
Migren kelimesini duyduğumda sanki o dayanılmaz baş ağrılarını hisseder gibi oluyorum ve sizin adınıza üzülüyorum. Fakat  bununla berebar, çevremde birçok kişinin, kullandıkları gıda takviyesi ve sadece içtikleri özel kahve ile , migren ağrılarından kurtultulduklarını bildiğim için, bir nebze olsun, sizin adınıza seviniyorum. Çünkü bu siteyi kurmamdaki asıl sebep de, birçok migren ağrısı çeken insanı, o yıpratıcı migren ağrılarından kurtulan kişiler ile buluşturmak, kullandıkları bitkisel doğal migren tedavisi yöntemiyle sizleri tanıştırmak.

Migrenden tamamen doğal gıda takviyesi ve kahve ile  nasıl kurtulduklarını anlatmaları için , sizinle tanıştırmak istiyorum.

Lütfen irtibata geçiniz.
Yusuf ERTÜRK
Elektrik Elektronik müh.
Tel-Whatsapp: 0541- 311 21 21 
İstanbul

 

migren-tedavisi

Migrene doğal çözüm arıyosanız, migren ilaçları kullanmadan migrenden kurtulmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz diyebilirim. O nedenle migren ağrısına ne iyi elir, migrenden ameliyat olmadan,  migren ilaçları kullanmadan nasıl kurtulurum diyenlerdenmsiniz.

Öncelikle burada vereceğim öneleri kullanırken, kesinlikle doktorunuz verdiği migren ilaçlarını kullanmaya devam etmelisiniz. Fakat burada verilen gıda takviyeleri ve  kahve ile birçok kişinin migrenden kurtulduğunu  bilerek, ilaçları kullanıp, aynı zamanda bu ürünleride kullanmalısınız.

Fakat zamanla, zamanla ilaçlara olan ihtiyacınızın azaldığını, ilaç kullanmanıza gerek kalmadığınızı doktorunuz size söyleyecektir.

Genellik birçok migren ilacı, migren aurası denilen, yeni migren ağrı başlangıc sinyalleri alındıktan sonra kullanıldığı için, sizde zamanla migren aurası denilen,   ellerde ayaklarsa uyuşma, yada görmeden farklıklar gibi olaylar olmayacağı için zamanla ilaçlara gerek kalmadığını doktor eşliğinde göreceksiniz. Böylece migrane evde tedavi imkanın bulmuş olacaksınız.

Tabiki öncelikle doktora gidip migren tanı kriterleri içerisinde gerçekten migreninizin olduğunun doktor tarafından tespil edilmiş olmasıdır. Çünkü her baş ağrısı migren değildir.  Hastanelerde migren tedavi merkezi bölümlerinde migren tanısını gerekli tetkiklerden sonra koyabilirler.

Migreni olan kişilerin yenmemesi gereken yiyecekler konusunda  kendilerini iyi test etmeleri ve doktorundan gerekli bilgileri almış olması gereklidir.
miren yüzde uyuşma,
migren tedavisi varmı, diye sorarsanız migrenin tedavisi vardır.
migren unutkanlık yaparmı?,
migren uyuşma yaparmı gibi sorulara karşılık, migren yüzde uyuşma, ellerde uyuşma , ayaklardan uyuşma yapabilmektedir, ve bunlar migren ataklarının habercisi olabilmektedir.

migren uzun sürer mi?, Migren  süresi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.
migren uyuyunca geçermi?, Migren bazı hallerde uyuyunca geçebilmektedir.
migren psikiyatri,: bazı migren çeşitleri  psikiyatrist yardımıyla daha kolay atlatılmaktadır.
migren diyeti: Migren diyeti olarak, öncelikle doktorunuza danışarak yememeniz gereken yiyecekler konusunda bilgi almalısınız.
migren fizik tedavi:  Migren
migren güneş gözlüğü: migren rahatsızlığı olanlar, ışık hassasiyetleri olduğu için  karanlık bir ortamda yatmak istediklerinden , dışarda güneş gözlüğü ile gezmeleri yada göz bandı ile uyumaları iyi olacaktır.

migren hastalığı belirtileri, (Migren krizi belirtileri):Genellikle gözlerde iyi görememe, eller de ayaklarda uyuşma,  gibi belirtileri olmakla birlikte aniden de baş ağrısı , başta migren zonklama yapabilmektedir.

Migren ve beslenme:  Daha öncede belirtiğimiz gibi bazı yiyecekler , içecekler migreni tetikleyebilmektedir. Bu konuda bilgieri doktorunuza danışabilirsiniz.

Migren botoksu: Bazı botoks yapılan hastalarda , migren de rahatlama olduğu görülmesinden sonra, migren tedavisinde botoks da kullanılmaktadır.Fakat burda botoks sadece yüze değil, boyun tarafında yapılmaktadır.
migren mide bulantısına ne iyi gelir: Migrende mide bulantısı olması durumunda, migren ilaçlarına ilaveten , doktorun tavsiyesiyle mide için gerekli ilaçlar kullanılmalıdır.

MİGRENDEN KURTULANLARIN YORUMLARI İZLEYİNİZ:
Ogansia Ürün Sonuçları:

Bir Cevap Yazın